Kurs SQL

Kurs SQL
Reklama

Możesz znaleźć tutaj również, szkolenie SQL od podstaw, jednak przedstawiony w nieszablonowy sposób, podkreślający fundament T-SQL czyli matematyczną teorię zbiorów. Współpracujemy z partnerami Microsoft z zakresu Learning Solutions, dlatego też w kooperacji z nimi realizujemy również szkolenia autoryzowane Microsoft z zakresu systemów baz danych SQL Server.
Jeśli, więc szukasz wyczerpującej wiedzy z zakresu m. in. administracji SQL Server lub programowania baz danych – dobrze trafiłeś.
Realizujemy szkolenia SQL na terenie całego kraju, w każdym mieście wskazanym przez Klienta. Zarówno w siedzibie jego firmy, jak również w najlepszych centrach szkoleniowych.
Wszystkie poruszane przez nas tematy, staramy się wyjaśniać w sposób bardzo prosty a jednocześnie wyczerpujący temat. Zachęcamy do wzięcia udziału w kursach SQL, które przeprowadzane są przez naszych doświadczonych trenerów. Dostarczamy najlepsze materiały i przybory szkoleniowe. Szkolenia T-SQL, które oferujemy, to nasze autorskie opracowania tematów poparte latami doświadczenia w edukacji a także praktyki. Sqlpedia to serwis poświęcony tematyce z zakresu systemów baz danych opartych o jeden z najlepszych na rynku produktów – Microsoft SQL Server.
Informacje o konstrukcji języka SQL np. wyczerpujący artykuł dotyczący możliwości i zastosowania funkcji okna OVER(), czy zastosowania praktyczne importu danych do bazy z różnych środowisk (np. jak zaimportować Excela za pomocą SQL).

Szczegóły strony www.sqlpedia.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 18

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przedszkole w Wałbrzychu »

  Zapraszamy na platformę skupiającą w sobie przedszkole mieszczące się w Wałbrzychu i Świebodzicach. Nasze przedszkola to idealne miejsce do tego aby dzieci mogły się rozwijać, bawić i wypoczywać. Jesteśmy godni zaufania z uwagi na...

  Data dodania: 29 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uchwyt magnetyczny magnesy neodymowe »

  Firma MAGTOM magnesy oferuje magnesy magnesy dla skupów złomu, uchwyty z rączką, wałki magnetyczne, a także magnesy neodymowe, ferrytowe, uchwyty magnetyczne, chwytaki magnetyczne i separatory.
  W ofercie firmy Magtom mamy mag...

  Data dodania: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Teksty na temat uwodzenia i podrywania dziewczyn »

  Szukasz sprawdzonych tekstów na podryw? Nie wiesz jak zagadać do ładnej dziewczyny? Brakuje Ci pewności siebie? Z nami na pewno ją odzyskasz. Dlaczego jesteśmy tego pewni? Dobrze wiemy, że podrywanie to trudna sztuka, ale przy odr...

  Data dodania: 13 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Opracowania lektur - klp.pl »

  Strona klp.pl oferuje liczne opracowania lektur, opisy motywów literackich oraz analizy wierszy atrakcyjnych artystów różnych epok literackich. Wszystkie teksty zdecydowanie warte są przeczytania podczas powtórek do wszelkich spra...

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »