Krotkoterminowy wynajem samochodów

Krotkoterminowy wynajem samochodów
Reklama

Interfleet - Sieciowa wypożyczalnia samochodów, z główną siedzibą w Warszawie, zachęca do zapoznania się ze swoją ofertą. Wypożyczalnia aut zapewnia trzy możliwości wynajmu samochodów. Pierwsza oferta wynajmu, polega na wypożyczeniu samochodu na okres krótkoterminowy, czyli od jednego dnia do miesiąca. Dla zainteresowanych dłuższym użytkowaniem, sieciowa wypożyczalnia zapewnia wynajem na czas średnioterminowy, co oznacza od miesiąca do roku.

Samochody dostępne dla klientów z całej Polski, są objęte gwarancją, pełnym ubezpieczeniem oraz pakietem assistance. W ofercie znajdują się najlepsze marki pojazdów, w tym Ford, Mercedes, KIA, Nissan, Renault i wiele więcej. Klienci, którzy korzystają z wypożyczalni, mają dostęp do markowych samochodów, nie starszych niż 12 miesięcy.

Wypożyczenie samochodu z Interfleet jest niezwykle proste i szybkie. Aby mieć pewność, że samochód, który nam się podoba, będzie dostępny na wynajem, warto skorzystać z formularza dostępnego na stronie internetowej i zarezerwować auto z konkretną datą odbioru.

Sieciowa wypożyczalnia z oddziałem w Warszawie oferuje samochód zastępczy na czas naprawy wynajętego auta oraz w razie wypadku.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły strony https://interfleet.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: